Aktuálne podujatia


od 6.2. 2018 každý útorok od 19:30, Mandira joga centrum

Kurz integrálnej jogy pre začiatočníkov

Jogu praktizujeme autentickým spôsobom. Cvičenie zameriavame na vedomé pozorovanie prúdenia vnútornej energie a následné uvedomovanie si účinkov. Účinky sú veľmi rozsiahle a blahodarné. Tento spôsob odráža tradičné kvality cvičenia, ktoré joga nazbierala počas storočí a ktoré umožňuje odhaľovať tajomstvá našej podstaty.

Prihlás sa 

1. lekcia je zadarmo


od 7.2. 2018 každú stredu 19:30, Mandira joga centrum

Kurz tantra pre ženy, začiatočníčky

Čo je kľúčom pôvabnej a múdrej ženy? Na kurze nájdete základný návod, čo dokáže prebudiť ženu, aby rozkvitla na voňavý kvet krásy.

novinka: na želanie sú kurzy každý týždeň

Prihlás sa


18.3. 2018, od 10:00 do 19:00, Mandira joga centrum

Extatický tanec

– Workshop pre ženy

Veľkolepá, mysteriózna sila ľahko naberá tanečným umením v bytosti ženy na sile. Snáď všetky ženy rady tancujú, pretože tak môžu voľne prejaviť svoj vnútorný svet – nálady, emócie alebo túžby z hĺbky duše. Extáza v sebe zrkadlí vrcholový prežitok, nesmiernu nádheru božskej jedinečnosti. Je to nenahraditeľný moment, ku ktorému sa chceme neustále vracať, pretože nás skutočne napĺňa.

Prihlás sa na isolda@joga-ezoterika.sk

Cena: 38,- eur
26,- eur zvýhodnená cena pre študentky kurzov jogy a tantry


22.3. 2018, od 19:45 do 21:15, Mandira joga centrum

Pozornosť a pamäť

– workshop

Ásany, techniky sústredenia a hry – to máme na programe.
Pozornosť je základ pamäti. Čím viac udržiavame pozornosť, tým lepšiu máme pamäť. S pozornosťou je spojená aj intenzita zážitku. Čím väčšia pozornosť, tým hlbší a hmatateľnejší zážitok. Pozornosť i sústredenie sú často spájané s úsilím alebo napätím. Ale to je povrchná mienka, naopak pri úplnom uvoľnení možno dosiahnuť lepšie výsledky. A preto sme zvolili hravú formu workshopu. Môžete sa tešiť na hry, ktoré sú zábavné a majú efekt zvýšenia pozornosti. Techniky možno obmeniť a bežne praktizovať pravidelne a výsledky prídu čoskoro. Kapacita pamäti bude tak stále objemějšia.

Cena: 6 € (študenti kurzu jogy a tantry zadarmo)


19.4. 2018, od 19:45 do 21:15, Mandira joga centrum

Podpora imunity jogou

– workshop
– ásany, techniky a teórie o imunite

Cena: 6 € (študenti kurzu jogy a tantry zadarmo)