MASÁŽE PRE ŽENY

Pri masáži ste ako kráľovná, ktorú zahŕňame všestrannou starostlivosťou a pozornosťou. Vnímame, čo potrebujete práve Vy. Každá žena je výnimočná a preto volíme ojedinelý prístup. Tak, aby Vám masáž sadla a pohladila ženské srdce.

Pre ženy je veľmi žiaduce, aby si zachovávali uvoľnenie. Bez napätia a stresu však s vnútornou idylou a pretrvávajúcim kľudom. Tak je žena viac ženou. Pôvabnou, plnou životnej sily, príťažlivou a predovšetkým láskyplnou.

VYBER SI:

DRUH MASÁŽE

AKO DLHO

MASÉR alebo MASÉRKA

Pred masážou Vás pozveme na šálku čaju a porozprávame, ako prebieha masáž.

Po masáži si doprajte pohodu, ponúkneme osviežujúce sladké ovocie a vodu.

Masáž vyvoláva povznášajúcu vášeň. Rozpútava erotické sily a romantické cítenie. Je to nádherná, ušľachtilá kombinácia, ktorá odhaľuje pravé tajomstvo tantry.

Žena sa stáva zmyselnou, príťažlivou a veľmi pôvabnou. Osvojuje si hravú spontánnosť a je inšpirujúca nielen pre umelcov ale každého správneho muža.

Postupne je masírované celé telo a podľa rozpoloženia ženy je možné pristúpiť k dotyku jóni, ženského prirodzenia, vonkajšej časti.

TANTRICKÁ MASÁŽ
celého tela

oživenie zmyselnosti

Jóni, ženské pohlavie, symbolizuje matricu života a prameň rozmanitosti. Milé ženy, ako vnímate svoje prirodzenie a v akom je zdravotnom stave, odhaľuje váš postoj k ženskosti a ako ju prejavujete.

Masáž ženského lona je vnímavý, senzitívny dotyk. Odstraňuje prípadné vnútorné napätie a stimuluje životne tvorivé sily, najmä erotické a orgazmické. Otvára sa tak cesta k intenzívnym nevšedným zážitkom, ktoré môžeme vyjadriť ako rajské opojenie.

TANTRICKÁ
s masážou jóni

oživenie zmyselnosti

V mene ŠAKTI je vzývaná žena, ktorá prejavuje ideálnu ženskosť. Korene ženskej podstaty vyrastajú z jej hlbokej duše. A táto masáž je nežnou terapiou, útechou a zároveň stimulom, aby „byť ženou“ sa stalo fenomenálne.

Masáž graduje k otvorenosti duchovného srdca, ktoré je „orgánom“ hrejivej a veľkolepej lásky. Dôkladne sa uvoľňuje najmä hrudná oblasť. Prichádza euforizujúci vnem, ľahko prekračujúci upätosť a oslobodzuje od limitov.

MASÁŽ PRE ŠAKTI

prebúdzanie ženskej duše​

Staň sa majstrom dotyku.

VÝUKA TANTRICKÝCH MASÁŽÍ

Zasvätíme vás do tajov tantrických metód, ako pôsobivo masírovať a vyvolávať očarujúce okamihy, prekvapivé nevyslovným účinkom.