MASÁŽE PRE MUŽOV

Pri masáži ste ako kráľovná, ktorú zahŕňame všestrannou starostlivosťou a pozornosťou. Vnímame, čo potrebujete práve Vy. Každá žena je výnimočná a preto volíme ojedinelý prístup. Tak, aby Vám masáž sadla a pohladila ženské srdce.

Pre ženy je veľmi žiaduce, aby si zachovávali uvoľnenie. Bez napätia a stresu však s vnútornou idylou a pretrvávajúcim kľudom. Tak je žena viac ženou. Pôvabnou, plnou životnej sily, príťažlivou a predovšetkým láskyplnou.

VYBER SI:

DRUH MASÁŽE

AKO DLHO

MASÉRKA alebo MASÉRKY

Pred masážou Vás pozveme na šálku čaju a porozprávame, ako prebieha masáž.

Po masáži si doprajte pohodu, ponúkneme osviežujúce sladké ovocie a vodu.

Masáž vyvoláva povznášajúcu vášeň. Rozpútava erotické sily a romantické cítenie. Je to nádherná, ušľachtilá kombinácia, ktorá odhaľuje pravé tajomstvo tantry.

Žena sa stáva zmyselnou, príťažlivou a veľmi pôvabnou. Osvojuje si hravú spontánnosť a je inšpirujúca nielen pre umelcov ale každého správneho muža.

Postupne je masírované celé telo a podľa rozpoloženia ženy je možné pristúpiť k dotyku jóni, ženského prirodzenia, vonkajšej časti.

TANTRICKÁ MASÁŽ
celého tela

oživenie zmyselnosti

Jóni, ženské pohlavie, symbolizuje matricu života a prameň rozmanitosti. Milé ženy, ako vnímate svoje prirodzenie a v akom je zdravotnom stave, odhaľuje váš postoj k ženskosti a ako ju prejavujete.

Masáž ženského lona je vnímavý, senzitívny dotyk. Odstraňuje prípadné vnútorné napätie a stimuluje životne tvorivé sily, najmä erotické a orgazmické. Otvára sa tak cesta k intenzívnym nevšedným zážitkom, ktoré môžeme vyjadriť ako rajské opojenie.

TANTRICKÁ
s masážou jóni

oživenie zmyselnosti