Medzinárodný deň jogy

Jednota v rozmanitosti

21. 6. 2019 (piatok), začiatok 17:15
Kde:  Mandira joga centrum, Košická 43/e Bratislava
Cena: Vstup voľný

Pozývame všetkých ľudí  náboženstiev, viery, duchovnej cesty a sociálnej snahy, ľudí všetkých vekových kategórií a národností, aby sa pripojili a spoznali, čo je to autentická joga.

Program

17:15
Čo je to letný slnovrat? Stručné astrologické vyjadrenie

17:40 – 18:10
meditácia v špirále JANG: intenzívny, hlboký a tajomný vstup do stavu okultné
 rezonancie s okamihom letného slnovratu (maximálny moment je o 17:55)

18:25 – 18:35
Prvá meditácia subtílne podporovaná duchovným sprievodcom na tému: Stav šťastie (podpora obsahuje trojnásobne zosilnenou paranormálne silu)

18:40 -19:40 
Prednáška na tému: Odhalené základné tajomstvo ásan, telesných pozícií, ktoré predstavujú rýchly a dôležitý spôsob v rámci systému hathajogy pre dynamizáciu a priaznivú transformáciu ako neviditeľných obalov tak i tela človeka (časť 1)

19:45 – 20:00
Druhá meditácia subtílne podporovaná duchovným sprievodcom na tému: Príkladné spojenie s Bohom otcom (podpora obsahuje trojnásobne zosilnenou paranormálne silu)

20:05 – 21:20
Prednáška na tému: Odhalené základné tajomstvo ásan, telesných pozícií, ktoré predstavujú rýchly a dôležitý spôsob v rámci systému hathajogy pre dynamizáciu a priaznivú transformáciu ako neviditeľných obalov tak i tela človeka (časť 2)

21:25 – 23:15
Dokumentárny film: „Posvätný Eros“ časť 1, od Dana Bozar

Program je subtílne energetizovaný (podporovaný) a realizuje sa medzinárodne. Vo zhodný čas sa uskutočňuje rovnaké cvičenie a meditácie v mnohých joga centrách najmä v Európe aj v iných oblastiach sveta. Skupinové cvičenie zvyšuje účinky, čo je platné aj pre cvičenie na diaľku. (Cvičiaci môžu byť na mnohých miestach a napriek tomu sa energie počas cvičenia násobia vďaka kolektívnej sile.)


Viac informácií o medzinárodnom dni jogy nájdeš tu