Otvorená lekcia kurzu tantry

19.11. 2020 – štvrtok, 19:30 – 21:30 
Lektor: Isolda

Tantrajoga je cesta ozajstnej, vycibrenej extázy. Začínaš tam, kde si  a kráčaš krôčik po krôčiku od vlastného vedomia k nadvedomiu, od všednosti k umeniu. Vždy záleží na tom, s akým postojom uskutočňuješ svoje zámery. Môžeš vnímať jednotvárnosť, alebo oslavovať život v  každom okamihu. Tantra prináša hlboký dotyk čistej lásky, ktorý prebúdza dušu a odhalí zmysel pre posvätnosť radosti a súladu. 

Pozývame vás na otvorenú lekciu zadarmo. Ponúkneme vám ukážku  tradičných praktických prvkov z tantry, doplnené prednáškou. Ak budete  chcieť spoznať viac, môžete sa následne začleniť do už prebiehajúceho kurzu. O tomto kurze vám uvedieme potrebné praktické informácie.

Návštevou otvorenej lekcie môžete nahliadnuť, ako to u nás chodí a aké sú priestory nášho centra a spoznať aj lektorov, ktorí kurz intenzívnej tantry vedú. Máte možnosť sa opýtať na čokoľvek, prípadne prebrať osobné záležitosti, súkromne po skončení lekcie.

Príďte jednotlivo alebo aj v páre, lekcia je prístupná každému (od 18 rokov) a nevyžaduje žiadne predbežné znalosti. Vstup je zadarmo a nie je potrebné sa prihlasovať vopred. Vážnym záujemcom o kurz však odporúčame vyplniť online prihlášku pre rezerváciu miesta. Lekcia trvá 2 hodiny. Vezmite si so sebou pohodlné oblečenie, podložky máme k dispozícii na zapožičanie.

Na sále neočakávajte odkladanie oblečenia alebo výučbu so sexuálnymi praktikami (Lekcia sa vyznačuje zdvorilou diskrétnosťou a nie prílišnou frivolnosťou a učenie sa odovzdáva ústne.)

Viac o kurze ezoterická tantra


Ponúkame kurzy:

Integrálna joga
Ezoterická tantra
Tantra pre ženy
Individuálne lekcie jogy


Súvisiace články:

Tantra a jej tajomstvo
Tantra a vnútorný svet
Tantra a joga