Ženský lunárny cyklus

Ako dosiahnuť harmónie v priebehu celého mesiaca

Pochopením lunárneho cyklu sa každá žena približuje k svojej ženskej prirodzenosti. A keď tento kolobeh prakticky zohľadní vo svojom živote, stáva sa zdravou, vyrovnanou a šťastnou.

luna_cycle

KURZ ženský lunárny cyklus (7x 120min)

Pondelok od 19:30 (120 minut), 1x za 14 dní
• Začiatok 7
.11. 2022
• 7x stretnutie: 
7.11., 21.11., 5.12., 19.12., 16. 1., 30.1., 13.2.
Inštruktorka: Isolda
Kurz prebieha v Mandira joga centre v BA

Program je bohatý na informácie a užitečnú prax a na intenzívne inšpirujúce zážitky.

Ženský kruh, skupinové stretnutia

Pre ženy je veľmi prínosné byť v spoločnosti ďalších žien. Navzájom sa obohacujú a posilňujú ženský charakter. Vzájomné priateľstvo a prirodzené (empatické) pochopenie vytvára dôveru a uvoľnenie. Prebúdza sa tak nenahraditeľná ženská tvorivosť.

Kurz poskytuje každej žene to, čo práve hľadá – inšpiráciu, pochopenie a veriť si, aby sa tak mohla posunúť a vytvoriť celistvú mozaiku vnútornej harmónie, múdrosti a stať sa vedomou ženou. Byť sama sebou.

Ženský lunárny cyklus

ovplyvňuje kondíciu a činnosť tela, ako sa správame alebo prejavujeme voči ostatným. V priebehu cyklu sa menia prevažujúce nálady a citové rozpoloženie. Či sme rozptýlené alebo vnímame svoje vnútorne srdce a dokážeme ho počúvať. Je to ucelený pravidelný poriadok, ktorý nás uvádza do rytmu, rovnako, ako sa na pobreží strieda morský príliv a odliv.

Ženskou múdrosťou je

odhaliť tento opakujúci beh, začleniť sa do neho a mať nad ním bdelosť. Je to rovnaké, ako keď prispôsobujeme svoje aktivity v priebehu celého dňa. Asi málo ktorá z nás sa rozhodne chystať obed uprostred noci. Naopak pochopíme, že nám vyhovuje robiť správne veci, správnym spôsobom a v správny čas, aby nám bolo dobre.

Stať sa majsterkou

Pre každú ženu je to výzva stať sa majsterkou svojho spokojného a naplneného života. Zmizne pocit, že sme obeťou a nikto nám nerozumie. Odstránia sa rýchle zmeny nálady, ktoré sú náročné pre nás aj okolie a budeme prirodzene vedieť, čo skutočne chceme a potrebujeme. Staneme sa harmonickejšími a šťastnejšími ženami.

~ Rozoberieme si základné 4 fázy lunárneho cyklu pomocou tantrických vedomostí. ~

Menštruácia

Ženský lunárny cyklus sa najzreteľnejšie prejavuje v podobe opakujúce menstruácie. Vedomá žena dokáže ovládať jej priebeh, znižovať sekréciu a bolesti, ktoré ju sprevádzajú, alebo predchádzať předmenstruačnímu syndrómu. Dokonca je schopná plne zastaviť menštruačné vylučovanie a udržať si zdravú plodnosť, čo je majstrovstvo ženy, ktoré umožňuje plnú kontrolu nad sexuálnym potenciálom (ženskú sexuálnu kontinenciu). Účinky takejto schopnosti sú obrovské, napr. plná úžasná vitalita bez "chronickej" únavy, intenzívna, vycibrená vášeň a štedrá láskyplnosť alebo geniálna intuícia. V rámci tejto témy popíšeme ovuláciu, biologickú prípravu tela na oplodnenie, menštruačné obdobie a jeho priebeh a následnú regeneráciu.

Menopauza

Je to veľká citeľná zmena v živote ženy. Čo znamená, keď je "žena v prechode" zo spirituálneho hľadiska? Ako môžeme ovládať tzv. návaly a iné sprievodné symptómy? Získame informácie, ako môžeme dokonca odďaľovať menopauzu alebo čo robiť, aby k nej vôbec nedošlo, a tak si udržiavame naďalej sviežosť, zmyselnosť a pôvab mladej ženy aj vo vyššom veku.

Ženské ochorenia a poruchy a ich prírodná liečba

Mnohé ženské ťažkosti prichádzajú z dôvodu nesprávneho postoja k sexualite, neschopnosti seba-prijímania a potlačovania ženskosti alebo dokonca tolerovaním neúcty od muža, ktorý je nám blízky. Rozoberieme si duchovné príčiny neplodnosti, cýst na vaječníkoch, maternicových miómov, nepravidelnej alebo nadmerne bolestivej menštruácie, vaginálnych mykóz apod.

~ Informácie sú doplnené o praktické postupy a metódy a niektoré z nich si vyskúšame. ~

Prebúdzanie ženskosti a cítenie

Ako si dopriať uvoľnenú spontánnu radosť a cítiť hrejivý dotyk čistej lásky na duši.

Ako prirodzene odstrániť stres, nepríjemné pocity, sebavýčitky, a udržiavať si malebnú rozvahu, povznášajúcu dobrú náladu a optimistickú sebadôveru.

Hormonálna tvorba

Hormóny čiže povzbudzovače ovplyvňujú všestranne telo a myseľ. Zameriame sa na pohlavné hormóny a hormóny prinášajúce šťastie a eufóriu. Povieme si, ako môžeme regulovať ich produkciu.

Stravovanie a telospráva

V priebehu cyklu je vhodné upravovať jedálniček. Špecifickou starostlivosťou o telo dopĺňame zámer na dosiahnutie celistvej rovnováhy.

Cena

Zľava

• pre ženy, ktoré navštevujú naše kurzy jogy a tantrajogy
pre ženy na materskej, študentky alebo nezamestnané
= 49,- eur kurz 7 stretnutí (7,- eur/ 1 lekcia o 120 min)

Bežná cena

• bežná cena
Odporúčame účasť od 18 rokov.
= 70,- eur kurz 7 stretnutí (10,- eur/ 1 lekcia o 120 min)

Platba

Prevodom na účet: 
IBAN: SK72 8330 0000 0026 0219 1704

Do poznámky uveď celé meno a tantra pre ženy (napr. Janka Horvathova, tantra pre ženy)

Všetky potrebné informácie o platbe dostaneš aj pri prihlásení.

Platba je za celú sérii o 7 lekciích. Jednorázové vstupy na kurz nevedieme.

Prihláška

dd.mm.rrrr