inštruktori

G Bivolaru

Gregorian Bivolaru
Profesor jogy

Profesor Jogy Gregorian Bivolaru je dobre známy učiteľ jogy a tantry, s viac ako 35 vydaných kníh, autorom viac ako 100 článkov o joge, duchovnosti, láske, tantre, sexuálnej zdržanlivosti (kontinenciu) a meditáciu. Spolupracuje so spisovateľmi a prekladateľmi mnohých ďalších publikovaných materiálov. Vďaka jeho činnosti je systém jógy a tantry rozširovaný vo viac ako 30 krajinách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Ázii, Afrike a dokonca aj Austrálii. V súčasnej dobe je duchovný poradca jogínske školy MISA a mnoho sesterských škôl po celom svete, ktoré praktizujú rovnaký systém výučby. Mnoho príslušných učiteľov jogy a tantry boli vyškolení pod jeho priamym vedením, založeným na starovekej znalosti jogy a jeho vlastných osobných skúseností. Ako mladý cvičil úspešne jogínske postupy a techniky a vo svojich 19-tich rokoch dosiahol stav plného oslobodenia. Jeho cesta usilovnej praxe a dôslednosti tak symbolizuje základy a podporu pre jeho žiakov. Duchovná škola, ktorú založil má viac ako 40.000 aktívnych študentov po celom svete a tisíce sympatizantov.

Tento duchovný učiteľ stále odovzdáva nové vedomosti a unikátne techniky (napr. Meditácia v špirále, indukcia (navedenie) do stavu blahodarného tranzu, techniky na telepatické spojenie s Kalki avatarom, charizmatické teofanické hnutia pod.) Je silne vnímateľné, že jeho jogínske učenie pôsobí pre súčasného človeka vo veľmi intenzívnej forme. Učenie odovzdáva s láskou všetkým jeho žiakom, ktorí majú úprimný záujem o vlastný duchovný pokrok.
Pozri jeho životopis


Ing. Isolda Eva Votrubcová
Inštruktorka jogy a tantry

Isolda vyrastala v malebnej krajine Českého raja, kde na ňu pôsobila obohacujúca a inšpirujúca krása prírody. (Narodila sa v znamení panny s ascendentom vo váhach). Zaujímali ju akékoľvek ezoterické náhľady alebo smery a vždy mala pocit, že je toho príliš veľa… Čítaj ďalej