Umenie byť ženou

Umenie byť ženou

Čo je kľúčom pôvabnej a múdrej ženy? Tu nájdete základný návod, čo dokáže prebudiť ženu, aby rozkvitla na voňavý kvet krásy.

Premeň sa na búrlivú energiu

Energia je premenlivá a všadeprítomná. Predstav si, že si životným vitálnym duchom, ktorý povzbudzuje a povznáša, čo je ospalé, unavené alebo stereotypné. Všetko, na čo dýchneš, premení sa na kyprú energiu. Vitálna sila je mocná a neprekonateľná, štavnatá a búrlivá.

Prežívaj vášeň i božskú rozkoš

 Uvoľni sa a nechaj v sebe prúdiť tvorivú sexuálnu energiu. Budeš tak stredom pozornosti mužských záujmov. Si zmyselne príťažlivá. Si rozkošná žena, ktorá sa dokáže hrať a nekladie medze fantázií. Vyvolávaš úžas v ostatných, máš neodolateľnú erotickú iskru v oku.

 Ak sa naučíš kultivovať vlastnú sexualitu, staneš sa majsterkov v bielej mágii a dokážeš premeniť kov na zlato.

Staň sa sama sebou

Dokonalá žena si verí. Vie čo chce a ide si za tým. Každá žena je iná a niečim výnimočná. Keď si  v kruhu ďaľších výnimočných žien, napriek tomu vynikáš originálnym pôvabom, krásou a oslnivosťou. Ak si budeš dôverovať, začneš veriť aj ostatným. Začni hľadať vlastnú identitu, ktorá ťa dovedie k tvojmu srdcu.

Nauč sa milovať

Žena rozdáva úsmev a tak ponúka teplo svojho srdca. Neuzatváraj sa pred svetom. Milovať a mať rád je vlastnosťou, s ktorou sa narodila každá žena. Spokojná žena miluje bezhranične a plnými dúškami, pretože vie, že sa jej to vždy vráti, bez toho, aby na to čakala. Čím viac Lásky daruješ, tým viac ju dostaneš. Láska je zmysel života, dokonca aj hory prenáša.

Povznes ženskú intuíciu a múdrosť

Ženy sú obdarené intuíciou, ktorá im našepkáva, čo majú robiť alebo čo a ako je vhodné uskutočniť. Sú to prvé príznaky prepojenia s vyššou vedomou silou prírody. Múdra žena je cťená a uznávaná. Je vážená, keďže oplýva veľkou škálou vlastných skúseností. Vďaka nim a mnohým (tajným) vedomosťiam dokáže radiť a pomáhať ostatným.

Buď vedomou ženou

Žena, ktorá je neustále v spojení s vedomým alebo so Šivou, mužským dokonalým princípom, pestuje v sebe paranormálne schopnosti, ako telepatia alebo jasnozrivosť. Takáto žena dokáže kontrolovať, rozlišovať a ovládať vlastné emócie a ľahko sa povznesie nad ťažké stavy úzkosti, strachu, bezmocnosti alebo samoty. Je uvážlivá a múdra. Vedomá žena je neustále prítomná v rajskom svete, kde má prístup k prameňu šťastia.

Rozvýjaj ženskú krásu

Ak sa pozrieš do očí šťastnej ženy, uvidíš nádheru a vznešenosť duše. Duša ožíva, keď sa žena stará o svoje ženstvo a keď trvale prežíva radosť a naplnenie. Krása vyviera z čistej duše, odráža sa v očiach a následne vytvára pôvab tela. Krása je odrazom vznešenej, ideálnej, božskej lásky. Preto sa nadýchni a otvor srdce pre lásku. Stojí za to, stať sa Šakti, dokonalou ženou.

˜autor článku: Isolda˜

Odporúčame Tantra kurzy pro ženy 


Súvisiace články:

Tantra a jej tajemstvo