Odporúčané odkazy

Atman ONLINE JOGA AKADÉMIA

Atman ONLINE JOGA AKADÉMIA je tvorená medzinárodným tímom pre Vás, ktorý na celom svete zaisťuje ľahký online prístup ku skutočnému hlbokému duchovnému učeniu. Prax integrálnej jogy, organizovanej v ucelených ročníkoch štúdia, vám pomôže dosiahnuť vynikajúce zdravie, vnútorný pokoj, hlbokú relaxáciu, efektivitu práce, sebapoznania a dokonca aj dokonalosť na všetkých úrovniach bytia.

Medzinárodné jogové sympózia

Băile Herculane a Costineşti v Rumunsku

V rámci našej medzinárodnej jogínskej školy, ktorej kolískou je rumunská škola MISA sa pravidelne konajú jogové sympóziá. Každým rokom je tak poskytnutá príležitosť prehĺbiť či obohatiť jogínske vnímanie nielen počas pravidelných kurzov jogy ale aj účasťou na týchto duchovných jogových táboroch. Jogíni si takto môžu rozšíriť spektrum duchovných vedomostí, praktických techník a neustále zväčšovať vlastné vedomie v rozmanitosti špecifických energií.

Medzinárodná federácia ATMAN

Medzinárodná federácia jogy a meditácie – ATMAN je nezisková organizácia a všetci jej členovia sa orientujú neziskove a charitatívne. ATMAN poskytuje základ pre komunikáciu a spoluprácu medzi medzi rôznymi jogovými školami a skutočných duchovných ciest po celom svete, presadzovaní skutočnej duchovnej hodnoty v prospech ľudstva.

Gregorian Bivolaru

Stránky popisujú prípad Gregoriana Bivolaru, mentora veľkého duchovného hnutia v Rumunsku. Založil organizáciu, nazvanú MISA, Hnutie pre duchovnú integráciu v Absolútnu, a jeho hlavný dôraz je kladený na prax jógy a meditácie.

Internetová TV

Rumunská internetová televízia MISA Sensational TV poskytuje mnoho zaujímavých prednášok, dokumentov, rozhovorov. Zároveň vysiela veľa klipov a hudobných žánrov pre oddych, meditácie alebo pre povzbudenie. Mnoho z programu je ponúkané aj v anglickom preklade.

Rezonance, joga v Česku

Duchovní škola Rezonance

Joga a tantra kurzy v mnohých mestách Českej republiky – Praha, Brno, Olomouc, Liberec, Turnov, Jičín. Online joga magazín, zaujímavé články o duchovne, joge aj tantre.

MISA, joga v Rumunsku

MISA – Hnutie duchovnej integrácie v absolútne

Kurzy jogy, tantry, ajurvédy, atrologie, šivaizme a mnoho ďalších. Kurzy prebiehajú v takmer každom väčšom meste. Stránky obsahujú bohatý výber článkov o ezoterike, zdravie, jedle, duchovne, vzťahoch, morálke a osobnom vývoji.

Blog Advaita Stoian

Advaita Stoian je učiteľ tantry, jogy a meditácie. Je priamym žiakom tantrického duchovného majstra Gregoriana Bivolaru. V Dánsku pôsobí ako hlava Nath Yoga Center, organizácie, ktorá sa stala jedným z najživších stredísk duchovného poznania v Európe. Jeho duchovná múdrosť a ašpirácie je inšpirujúci pre študentov jogy nielen v Dánsku, ale v celej Európe a zvyšku sveta.