Obrad mystické splynutie božského páru Šiva a Šakti

Tantrický postup pre dosiahnutie veľkolepého androgýnneho stavu a opojného šťastia
Iba ONLINE
Vhodné pre jednotlivcov a páry

Kedy: nedeľa 6.3. 2022 18:00 – 20:15
Kde: platforma Zoom, online
Moderátori: Isolda Votrubcová a hosť

Cena: zadarmo

 


Tajomný príbeh tantry rozpráva o mystickom splynutí božského páru Šiva a Šakti. O zohrané, nerozlučné láskyplné dvojici kozmického muža a kozmické ženy, ktorí sú vo večnom objatí, priamo v milostnom akte a prežívajú jiskrnnou vášeň a dosahujú večný orgazmus. Blaženým nádychom prijímajú čisto lesknúci lásku, nevysychajúci inšpiráciu a božskú milosť a výdychom odovzdávajú nákazlivú radosť, hlboké poznanie a neobmezený súcit. Je to prejav najvyššej harmónie a skvostné krásy. Každy moment … teraz, teraz, teraz … je odraz tohto fascinujúceho splynutia. A cieľom odvážneho a srdcom dobrodružného tantrika je povzniesť sa a dospieť ku stotožneniu s večnými zážitkami božského páru.

Zámerom tohto obradu je duchovný vhľad do fascinujúcej božskej hry medzi polaritami (muž – žena, jang – jin, pozitívne – negatívne) a vyvolanie ich vyváženého pôsobenia v nás, v našom vnútornom vesmíre. Hovoríme tomu dosiahnutie slávneho adrogynného stavu. Možno ho vnímať individuálne skrze patričnú vedomú prax alebo v páre. V takom prípade môžeme prežívať stav jedno telo a jedna duša. Čo je jeden z dôležitých tantrických cieľov v párovom vzťahu. Androgýnny stav je úplná rovnováha, začiatok úspešné transcendencie čiže dychberúci zjednotenie s Bohom. Všetko sa stáva všetkým, kde sa rozpúšťajú obmedzenia času a priestoru. Prichádza poznanie, nevyčerpateľná eufórie z návratu domov.

Obrad

Aktivity počas obradu sú rozdelené do dvoch častí:

 • 1. časť: Vedomé prebúdzanie – príprava pred obradom
  Oddelené skupiny mužov a žien
  Ženy v sebe prebúdzajú ideálnu ženskosť, stav Šakti a muži dynamizujú dokonalú mužnosť, stav Vira. Zvyšuje sa tak polarizácia a s ňou vzájomná príťažlivosť a láskyplnosť.
  Zintenzívni sa následné búrlivé prežitky a subtílne zdieľanie počas magického stretnutia.
 • 2. část: Obrad mystické splynutie – magické stretnutie
  Po polarizační príprave nastáva spoločný program v zjednotenej skupine.
  Zámerom je dosiahnutie slavného androgýnneho stavu v našej bytosti (v našom vnútornom mikrokozme)
  a prežívanie vznešeného, opojného šťastia, najvyššie radosti a omamné blaženosti.

Program obradu je subtílne podporovaný duchovných sprievodcom a mentorom našej medzinárodnej duchovnej školy.

 

Skupinová energia

Obradná prax je zameraná na vytvorenie skupinového subtílneho zdieľanie, čo vyvoláva vyššie individuálne účinky. Všetky ženy zastupujú prejav ženskosti, aspektu Šakti a muži sa približujú pomocou aktívneho stavu vira k prezentácii mužnosti, aspektu Šivy. Tým vzniká postup mystického splynutie kozmického páru v rámci skupinového spoločného pôsobenia polarít.

Praktické informácie

Prosíme, bedlivo si prečítajte dôležité info a pokyny:

 • Obrad sa absolvuje od začiatku, už od prípravnej prvej fázy. Nedá sa pridať napr. až na 2. časť.
 • Doporučujeme zúčastniť sa od začiatku až do konca. Účinky sú vďaka tomu obohacujúce niekoľko hodín aj dní po skončení obradu.
 • Pri obrade je potrebné mať spustenú kameru a vymedziť si fyzický priestor (ideálne jednu miestnosť), kde nebudete nikým rušení počas celého obradu.
 • Náplň obradu sa skladá z duchovných aktivít a praktík, ktoré sú nám k dispozícii vrámci našich kurzov jogy a tantry. Nejedná sa o žiadne priame sexuálne (fyzické) postupy.

Ako postupovať, keď sa účasníte v páre

 • Môžete byť dištančne od seba (v inom meste alebo v inom objekte) a ako ostatní účastníci vnímajte skupinový efekt.
 • Alebo absolvujte obrad fyzicky spoločne. Pre kvalitný žiaducí efekt buďte v oddelených miestnostiach počas 1. časti (každý používa vlastnú techniku na prenos vysielania). V 2. časti, kedy dochádza k stretnutiu, muž príde do miestnosti ženy.
 • Pre udržanie srdcové intimity, nemusíte byť videní ostatnými (môžete vypnúť kameru).

Prihláska

Prihlásili ste sa na tantrickú trilógiu „harmonický vzťah“? Túto prihlášku už neposielajte.

Prosíme o zapísanie, ktorý kurz navštevujete, mesto, ročník, meno inštruktora.