Tantrické kľúče k povznášajúcej láske II

Téma: Sedem podôb lásky v partnerskom vzťahu

Tantrický workshop pre páry a jednotlivcov
Kedy: 27. – 29.11. 2020 
začiatok v piatok o 18:00 
koniec v nedeľu o 18:00 + bonusový program do 21:00
Kde: Mandira joga centrum 
Lektor: Isolda Votrubcová

Ohromná, veľkolepá a vznešená láska spôsobuje, že ľudia sa cítia božsky a vyrovnane.

Láska má mnoho tvárí a mnoho spôsobov prejavu rovnako ako napríklad farba modrá má mnoho odtieňov a každý je úchvatný a krásny. Láska je všetko. Je všade, kam sa pozrieme. Vdychujeme ju, aby sme mohli žiť v každom okamihu. Je to skutočne večný, nevysychajúci prameň života.

Workshop odhaľuje vývojovú cestu lásky, po ktorej my všetci kráčame a akým spôsobom zrkadlíme energiu božskej lásky. Na každom stupni vývoja oceňujeme iné hodnoty a tak aj lásku vnímame v inom odlesku. Význam lásky a samotný vývoj partnerského vzťahu budeme detailne popisovať na každom stupni. Prejdeme tak šiestimi podobami, aby sme sa neskôr orientovali na siedmu najvyššiu, čo je vrchol, ku ktorému by sme mali vedome smerovať. A na vrchole cesty je už „len“ čistá, ideálna láska, plná slobody, ktorá je v súlade s božskou blaženosťou.

Na každom stupni môže vznikať iný druh rutiny alebo prípadné omyly. Či pomaly alebo rýchlo, raz pochopíme, čo je východiskom pre väčšiu rovnováhu a ďalší krôčik vpred, aby sme nasledovali lásku a neostávali slepo zacyklení. Prejdeme základných sedem vývojových stupňov, ako prijímame lásku a ako ju prejavujeme a dokážeme milovať. Napríklad citácia „Starám sa o teba s láskou.“ môže mať na každom stupni odlišný význam a praktický prejav.

Odhalenie vývojovej cesty lásky je veľmi užitočné pre každého jednotlivca, aby si uvedomil, že na prvom mieste je vždy láska. Preto je workshop odporúčaný aj pre jednotlivcov. Zistíte, kde sa práve nachádzate a dostane inšpirujúci receptúru, kam smerovať ďalej.

Workshop môže pôsobiť aj ako vhodná terapia a liečenie láskyplného vzťahu. Pomocou vedomého vhľadu do tantrického učenia o láske vo vzťahu ožíva harmónie, stabilita a prehĺbenie spoločnej intimity. Zastaví sa stále opakované chyby a odstraňujú sa neduhy a zvary. Vďaka tomu nastáva intenzívnejšia túžba po druhom, vzájomná príťažlivosť a hlboké splynutie dvoch sŕdc do jedného. Sú to nenahraditeľné kľúče k povznášajúci láske.

Atmosféra počas workshopu vystihuje vytvorenie poľa srdečnej lásky v skupine. Praktické informácie sa orientujú na dosiahnutie naplňujúceho láskyplného vzťahu. Avšak počas pobytu sa prirodzene zrkadlí súčasť lásky ako je priateľstvo a spriaznenosť, prebúdzajúca empatia, láskavosť a súznenie. Čo je elegantná a radostná inšpirácia pre ďalšie životné kroky každého z nás.

Čo zažijeme (praktické aktivity):

  • Láska a vývoj vzťahu na 7 úrovniach – teória + doplnenie o zábavné aktivity alebo duchovné hry + meditácie
  • Záverečný obrad (rituál) – 7 brán pre oslobodenie skrze lásku
  • Ukážkové meditácie – napr. božská láska v srdci vyvolávajúci harmónii
  • Ranné cvičenie – telesných pozícií
  • Prax pre vzájomný obdiv medzi mužmi a ženami
  • Umelecké predstavenie

Praktické info: 

− Program bude prebiehať v Mandira joga centrum a online
− Sú dostatočné prestávky pre obed a večeru.

Cena (za intenzivní program)

do 20.11. 2020:
bežná cena: 100,-
znížená pre študentov kurzu jogy a tantry: 60,-
znížená pre študentov, nezamestnaných a na materskej: 49,-

od 21.11. 2020:
bežná cena: 115,-
znížená pre študentov kurzu jogy a tantry: 75,-
znížená pre študentov, nezamestnaných a na materskej: 64,-


Sme školou tantry, ktorá pôsobí prijateľnou formou pre všetkých, nevykonávame žiadne sexuálne praktiky s cudzími ľuďmi v skupine. Milovanie ako akt je na základe vzájomnej lásky, obdivu a úcty a nie je teda sexuálnou atrakciou.


Podrobné informácie, harmonogram a organizačné údaje zašleme pre prihlásených účastníkov 10 dní pred začiatkom pobytu.
Storno poplatok po prihlásení je 20%.

Prihlás sa: