Tantra o vzťahoch

voľný cyklus workshopov

Tajomstvo nádherných momentov tantrického milovania

Tantra uchováva majstrovské poznanie sexuálnej energie. Ovládaním tejto tvorivej energie môžeme získavať nevšedné prežitky. Pre tantrika sa stáva milovanie rovnako dôležité ako praktizovanie meditácie. Tantrické milovanie prináša mnoho výnimočností plných živej lásky, intimity, nadvedomých prežitkov a blaženosti, ktorá je viacnásobným vyjadrením orgazmických momentov.

Tantra poskytuje návody, rady a odporúčania a tantrické milovanie nie je výnimkou. Teda nie je to ucelená striktná schéma, ale recept založený na tisícročnej praxi mnohých skúsených tantrikov.

Kedy: 15.4. 2018 (nedeľa)
10:00 – 19:00
Kde: Mandira joga centrum
Lektor: Isolda

Cena: 38,- eur
Zvýhodnená cena:
pre študentov kurzov jogy a tantry: 26,- eur
pre páry: 26 Eur/osoba
Platba prevodom na účet

Prihlás sa na isolda@joga-ezoterika.sk

Náplň workshopu

  • Základné znaky tantrického milovania – ako ho dokážeme rozoznať od „bežného“ milovania alebo sexuálneho aktu
  • Hlavnou témou je predstavenie základných krokov (fáz) tantrického milovania, kedy je dôležitý zámer, postoj a jednotlivé prvky, ktoré veľmi obohatia a premenia celý akt v jednotné vyspelé umenie.
  • Ucelené vedomosti sú nasledované meditáciami alebo ďalšími technikami, ktoré možno spontánne včleniť do tantrického milovania.
  • Prítomná atmosféra napomáha vykúzliť správnu náladu a pravé pochopenie tantrického posolstva
  • Teoretické vedomosti sú vysvetlené na základe vlastných skúseností a dlhoročnej praxe lektorov.

Upozornenie: Počas celého workshopu neprebieha žiadne milovanie ani žiadna ukážka milostných sexuálných hier. Jedná sa čisto o odovzdanie rád a odporúčaní, kombinované o praktické ukážky sprievodných techník. Predsa milovanie si vyžaduje súkromnú intímnu atmosféru, bez rušivých elementov. 🙂

Harmonogram:

  • 10:00 – 13:00 ranný blok
  • 13:00 prestávka na jedlo (v Mandira joga centre si môžete pripraviť jednoduché jedlo. V okolí sú aj reštaurácie, ktoré sú otvorené aj v nedeľu. )
  • 15:00 – 19:00 popoludňajší blok, prestávka o 17:00.

Prosíme, vezmite si pohodlný slušný odev, poznámkový blok/zošit, písacie potreby a prípadne jedlo a uzatvárateľnú fľašu na tekutiny. Sedí sa na karimatkách, prípadne na stoličkách.

Program je vhodný pre jednotlivcov a páry. Pre všetkých, ktorí majú záujem o skutočné tantrické poznanie. (Program prístupný od veku 15 rokov.)


Pozri aktuálne podujatia